Najlepszy poradnik dla klientów wypożyczalni samochodów!

Data dodania: 02.01.2018


Wypożyczalnia samochodów to świetnie rozwiązanie dla każdego kierowcy, który na co dzień nie posiada własnego, prywatnego auta. Korzystając z oferty takiego miejsca, jak wypożyczalnia aut musimy jednak pamiętać o kilku podstawowych kwestiach, które uchronią nas przed dodatkowymi opłatami. Przede wszystkim mowa tu o dokładnym przeczytaniu umowy najmu samochodu przed jej podpisaniem. Ważne jest również zachowanie środków bezpieczeństwa oraz sprawdzenie opłat eksploatacyjnych. Warunki najmu są bardzo ważne i warto je poznać, aby nie zaskoczyć się niemiło dodatkowymi kosztami.

Na początku przestudiujemy ogólne koszty wynajmu auta z takiego miejsca, jak wypożyczalnia samochodów. Ceny w zależności od proponowanej oferty mogą być zróżnicowane nawet o kilkadziesiąt złotych. Warto wiedzieć, że wypożyczalnia samochodów może zaoferować kierowcom czasowe promocje, rabaty weekendowe i inne atrakcyjne dla nas obniżki, z których warto skorzystać. Właśnie z tego względu warto przeanalizować kilka konkurencyjnych ofert i porównać je w poszukiwaniu najkorzystniejszej. Warto również dowiedzieć się, czy cena na stronie jest ostateczna, powiększona o VAT i czy zawiera w sobie opłacenie kaucji.

Fado

Żyjąc w dzisiejszym społeczeństwie wciąż jesteśmy zabiegani, nigdy na nic nie mamy czasu, a gdy

Czy jesteś jedną z osób, która na co dzień żyje szybko, jest zdecydowanie zabiegana i nigdy nie ma na nic czasu? Każdy z nas ma obowiązki i właśnie dlatego coraz częściej wszystko jest przez nas odkładane na ostatnią chwilę. Kiedy potrzebujemy szybko i sprawnie wypożyczyć auto, warto dowiedzieć się tego, która z wypożyczalni oferuje podstawienie samochodu pod wskazany adres. Możemy umówić się na wygodny odbiór pojazdu spod naszego domu lub miejsca pracy. Zazwyczaj jednak musimy osobiście odebrać auto spod siedziby firmy. Takie usługi nie są bezkosztowe – warto sprawdzić ile wynosi opłata za nie, aby nie mieć później powiększonego rachunku.

Musisz wiedzieć o tym, że auta które oferuje wypożyczalnia samochodów zazwyczaj  posiadają pakiet ubezpieczeń. Kiedy otrzymujemy kluczyki do wynajętego auta, mamy pewność bezpieczeństwa w przypadku ewentualnego wypadku lub innej awarii. Warto zapytać pracownika wypożyczalni o zakres ubezpieczenia oraz jakiego typu polisy są nim objęte i na jakie zdarzenie odpowiadają. Nie zapomnij o pytaniu o nakłady finansowe z twojej strony w przypadku konieczności naprawy. Świadomy klient zawsze zapozna się z informacjami, które otrzyma. Największym kosztem wynajmu auta jest często paliwo, dlatego wybierz auto z ekonomicznym silnikiem – duże samochody zdecydowanie nie będą tu najlepszym rozwiązaniem.

wypożyczalnia samochodów Szczecin