Czy tanie oznacza dobre? Dowiedz się jakie auto wybrać w wypożyczalni samochodów!

Data dodania: 05.03.2018


Szukasz takiego miejsca, jak wypożyczalnia samochodów, która oferuje naprawdę korzystne warunki wynajmu? Nie martw się, coraz więcej firm decyduje się na wynajem tanich aut. Praktycznie każde renomowana wypożyczalnia samochodów będzie dysponowała flotą wyposażoną w auta dostępne dla przeciętnego Polaka, tak aby nie nadwyrężyć jego portfela i dać możliwość skorzystania z tej atrakcyjnej usługi. Nie wiesz jak wypożyczyć dobry samochód w jeszcze lepszej cenie? Podpowiemy ci co ostatecznie wpływa na cenę wynajmu w takim miejscu, jak wypożyczalnia samochodów!

Część osób jest przekonana o tym, że niska cena wynajmu będzie oznaczała kiepską jakość oferowanych samochodów. Są oni w dużym błędzie, ponieważ przypadki aut zbyt mocno zużytych lub zepsutych nie zdarzają się obecnie w takich miejscach, jak renomowana wypożyczalnia samochodów. To nie wszystko – wypożyczalnie mają dokładnie określone zasady dotyczące wieku wynajmowanych aut. Kiedy przekroczą one pewien okres eksploatacji, są po prostu wymieniane na nowe i nikogo to nie dziwi. Dobra wypożyczalnia samochodów wie, że nowsze auta są dużo mniej awaryjne, co daje pewność mniejszych kosztów ewentualnych napraw.

v4l transport

Powinieneś wiedzieć o tym, że obecnie wynajem auta w atrakcyjnej cenie jest jak najbardziej możliwy. Z jakich elementów składa się koszt wynajmu? Jest to na pewno typ pojazdu – droższy będzie samochód terenowy, za to osobówkę wypożyczysz w dużo atrakcyjniejszej cenie. Model pojazdu – im bardziej luksusowy będzie, tym cena pójdzie w górę. Wypożyczalnia samochodów ma zazwyczaj bardzo bogatą ofertę aut i każdy znajdzie w niej coś dla siebie – nawet luksusowe auta, które często są wybierane na wyjątkowe okazje. Jeśli jednak klasa auta nie jest dla ciebie zbyt ważna – postaw na ofertę, która będzie dla ciebie korzystna.  Cena wynajmu auta z takiego miejsca, jak wypożyczalnia samochodów zależy również od terminu, w jakim chciałbyś go wynająć. Niektóre wypożyczalnie pełnią swe usługi sezonowo i w pewnych okresach są one droższe. Mogą pojawiać się też miłe dla portfela zniżki i innego rodzaju promocje.

dentysta Kołobrzeg

Zwłaszcza wynajem długoterminowy wiąże się często z atrakcyjnymi obniżkami. Miejsce w którym odbierzesz wynajmowane auto również wpływa na cenę – możesz mieć odstawione auto pod drzwi, jednak licz się z dopłatą do tej usługi. Cena rośnie także podczas wykupienia dodatkowego wyposażenia, takiego jak foteliki dziecięce lub też nawigacja. Jeśli zdecydujesz się wypożyczyć samochód – pamiętaj o konieczności opłacenia kaucji za wynajem oraz czasami także dodatkowego ubezpieczenia. Kiedy oddajesz auto do wypożyczalni, musi być ono czyste oraz zatankowane do pełna.

G2 TEAM